O NAS

Bogaty wybór na 10 000 metrach kwadratowych

W naszym Centrum Ogrodniczym oferujemy bogaty i atrakcyjny asortyment roślin i artykułów dla ogrodu, domu, na taras, balkon i nie tylko.

Pragniemy, by Państwa ogrody były urzeczywistnieniem marzeń i ideałów, które nosicie w swojej wyobraźni. Dlatego też staramy się utrzymywać swoje wszystkie usługi ogrodnicze: zakładanie i projektowanie ogrodów na najwyższym poziomie. Szczególną uwagę skupiamy również na tym, by odpowiednio zaopatrzyć nasz sklep ogrodniczy, tak by asortyment odpowiadał oczekiwaniom tych Państwa, którzy mieszkają w gminie Swarzędz i tym mieszkającym na terenie miasta Poznań. Na życzenie klienta, z usługami takimi jak projektowanie i zakładanie ogrodów, wyjeżdżamy także poza obszar miasta Poznań.

Chcemy Państwu dostarczać wszystkie rośliny ogólnie znane jak i te bardziej wyszukane oraz małospotykane, a także cały zakres akcesoriów dla ogrodu oraz gospodarstwa domowego.
W naszym nowym centrum będziemy się starać poszerzać i ubogacać asortyment tak, aby w pełni sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.


Skontaktuj się z nami

Ogród Marzeń w liczbach

0
metrów kwadratowych
0
produktów w ciągłej sprzedaży
0
lat na rynku
0
zawsze uśmiechniętych pracowników

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie.